ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY

W WIŚLE WIELKIEJ

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" informuje o możliwości wzięcia udziału w najbliższych wycieczkach/wyjazdach organizowanych przede wszystkim dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

1. Wspinaj się z "DIABLAKiem" 01.02.2019 r.

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach na ściance wspinaczkowej. W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki. Zajęcia odbywają się w Bielsku-Białej, ścianka - PRIMAROCA. Zajęcia adresowane są przede wszystkim dla dzieci i młodzieży od IV klasy szkoły podstawowej.

Koszt zajęć 28 zł/os
Szczegóły i możliwość zapisania się: http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/2019_scianka_zaproszenie.php

2. Wycieczka RODZINNA w Beskid Śląski 03.02.2019 r.

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" serdecznie zaprasza na kolejną wycieczkę rodzinną w Beskid Śląski. Celem wycieczki jest rodzinny spacer w zimowej aurze i zapoznanie się z walorami przyrodniczo-krajobrazowymi Pasma Stożka i Czantorii. Podczas przejścia odwiedzimy schronisko/inny punkt gastronomiczny na Soszowie. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych!
Zakładana trasa: Wisła Jurzyków - Cieślar - Soszów Wielki - Wisła Jawornik, dystans 9 km, czas przejścia około 3 godz.
Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!

Adresaci wycieczki:
uczniowie szkoły podstawowej z rodzicem/ami i dzieci młodsze
uczniowie klasy szkoły podstawowej z opiekunem nauczycielem
pozostali turyści akceptujący charakter wycieczki

Koszt wyjazdu 32 zł/os
Szczegółu i możliwość zapisania się: http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/03.02.2019_wycieczka_zaproszenie.php

3. Wycieczka na Baranią Górę 24.02.2019 r.

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" serdecznie zaprasza na wycieczkę w Beskid Śląski! Celem wycieczki będzie poznanie walorów przyrodniczo-krajobrazowych Pasma Wiślańskiego. Podczas przejścia odwiedzimy schronisko na Przysłopie pod Baranią Górą i zapoznamy się z ciekawostkami historycznymi i przyrodniczymi występującymi na trasie. Na koniec wycieczki odwiedzimy też Centrum Produktu Regionalnego w Koniakowie. W razie niesprzyjających warunków trasa zostanie zmodyfikowana tak, by nie narażać uczestników na niebezpieczeństwa. Wycieczka będzie odbywać się w warunkach zimowych!
Zakładana trasa: Wisła Czarne (Biała Wisełka) - Barania Góra - Przysłop pod Baranią Górą - OSP Zaolzianka, dystans 16 km, czas przejścia około 5,5 godz.
Prosimy zachęcić kolegów, koleżanki, rodzinę!!!

Adresaci wycieczki:
uczniowie szkoły podstawowej (klasy VI, VII i VIII) indywidualnie, lub z rodzicem/ami
uczniowie szkoły ponadpodstawowej indywidualnie
grupy uczniów pod opieką nauczyciela (szkolne koła turystyczne)
pozostali dorośli turyści akceptujący charakter wycieczki

Koszt wyjazdu 32 zł/os
Szczegółu i możliwość zapisania się: http://www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl/aktualnosci/2019/24.02.2019_wycieczka_zaproszenie.php

opiekunowie UKST "DIABLAK":
Agnieszka Szczypka Wojciech i Artur Wojciech

UKST "DIABLAK"
tel: 504032040
gg:4697920
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.skkt-diablak.pszczyna.edu.pl

Realizujemy:

 

 

 

Do wakacji zostało:
1 1
1 1
8 8
dni
2 2
1 1
godzin
0 0
5 5
minut
3 3
9 9
sekund

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com