SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 22.01.2019 r. na stoku Wisła Malinka Klepki odbywały się Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie organizowane przez Urząd Miejski w Pszczynie oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Wisłę Wielką w narciarstwie alpejskim reprezentowali następujący uczniowie: Marysia Wala, Jan Wala, Hanna Wieczorek, Michał Panasiuk, natomiast w snowboardzie: Karol Tomża oraz Mateusz Foks. Uczeń klasy VI – Mateusz Foks zdobył 6 miejsce w swojej kategorii, a drużynowo Wisła Wielka ulokowała się na 8 miejscu. Mimo dużej rywalizacji uczniowie Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej wykazali się dobrą techniką i zaangażowaniem. Tabelę wyników można znaleźć tutaj.

Klaudia Matonog

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com