SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dni 23, 24, 25 stycznia 2019 r. w naszej szkole wpisały się jako dni bardzo uroczyste i bardzo przyjemne, bowiem w tych dniach przyjmowaliśmy wielu wspaniałych i zacnych gości.

W pierwszym dniu byli to nasi kochani dziadkowie, którzy jak każdego roku licznie przybyli na nasz bożonarodzeniowy występ. W kolejnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej ze Starej Wsi wraz z panem dyrektorem oraz wychowawcami. W dniu ostatnim licznie przybyli na nasze Jasełka rodzice, ksiądz proboszcz, a także mieszkańcy naszej miejscowości. Wszyscy podziwiali nasz występ, który nagrodzili gromkimi brawami, a miłym komentarzom pod naszym adresem nie było końca. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy sprawić radość naszym najbliższym i co roku zapraszać ich do szkoły. Dziękujemy też rodzicom, którzy jak co roku bardzo pomagają nam zrealizować te piękne i tradycyjne już w naszej szkole spotkania.

Barbara Uszok

Galeria 1 (dziękujemy Panu P. Kubicy za udostępnienie zdjęć) - tutaj

Galeria 2 (dziękujemy Panu P. Lisowskiemu za udostępnienie zdjęć) - tutaj

Galeria 3 - tutaj

Galeria 4 - tutaj

Galeria 5 - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com