SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Informujemy, że dotychczas z pieniędzy zebranych podczas Dnia Seniora zakupiono: odsłuch (kolumna aktywna), mikrofon przewodowy, keyboard, gitarę akustyczną, stojak pod keyboard, stojak pod mikrofon. Za pozostałą kwotę w wysokości 5329,26 zł planujemy zakupić: kurtynę (wygłuszającą salę gimnastyczną podczas występu), doposażenie świetlicy (gry planszowe), tablicę przenośną, kamerę GoPro.

Jeszcze raz dziękujemy naszym Seniorom za wsparcie finansowe. Dzięki Waszej dotychczasowej ofiarności mamy możliwość przygotowywania szkolnych imprez i uroczystości na wysokim poziomie.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com