SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 08.06.2019 (tj. sobota) na boisku LKS Wisła Wielka odbędzie się Piknik Rodzinny w godz. 12:00-16:00. Podczas trwania całego Pikniku całkowitą odpowiedzialność za opiekę i bezpieczeństwo dzieci przedszkolnych, szkolnych i innych małoletnich ponoszą rodzice (prawni opiekunowie). Dla dzieci w tym dniu będą dostępne dmuchane zabawki - prosimy o pilnowanie swoich pociech. Życzymy udanej zabawy!

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com