SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 05.06.2019 r. klasy III, IVa i IVb brały udział w wycieczce do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Z samego rana pełni sił wyruszyliśmy w podróż autokarem. Pierwszym punktem na trasie wyjazdu był zamek w Pieskowej Skale. Wraz z panią przewodnik zwiedziliśmy urokliwy dziedziniec zamku i poznaliśmy jego historię. Dowiedzieliśmy się również skąd wzięła się tajemnicza nazwa Maczugi Herkulesa. Kolejnym punktem w naszym planie wycieczki było zwiedzanie Ojcowa i malowniczego Ojcowskiego Parku Narodowego. Wędrując Doliną Prądnika podziwialiśmy piękne farmacje skalne i urokliwe leśne zakątki. Najwięcej emocji wzbudziło w nas wejście do Groty Łokietka. To tam poznaliśmy historię jednego z naszych królów i mogliśmy podziwiać podziemne piękno stworzone przez sama naturę. Pożegnaliśmy się z pięknym krajobrazem przechodząc przez Bramę Krakowską. Na końcu naszej trasy czekała nas kolejna z atrakcji „Źródełko Miłości”.

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com