SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W dniu 30 IX 2019 r. świętowaliśmy Dzień Chłopca. Z tej to okazji dziewczyny przygotowały swoim kolegom niespodzianki.

Na początku imprezy został rozegrany mecz piłki nożnej drużyny "Grażynek" kontra drużyna "Mariolek". Oczywiście mecz przebiegał w wersji humorystycznej, jednak sędzia – Hanna – traktowała swoje zadanie całkiem poważnie. Następnie trenerki Maria i Alicja udzielały chłopcom lekcji tańca. Nawet całkiem dobrze im to wychodziło :) Na tej uroczystości nie zabrakło także śpiewu naszych piosenkarskich talentów - Michasi i Hani. A na koniec koledzy od swoich koleżanek otrzymali prezenty w postaci wafelków ufundowanych przez Radę Rodziców. Wszyscy zadowoleni wrócili do zajęć lekcyjnych.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
4 4
godzin
0 0
0 0
minut
2 2
0 0
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com