SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00We wtorek 22.10.2019 r. uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie. Jest to jeden z najważniejszych i najbardziej radosnych dni w czasie roku szkolnego.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili rodzice, Naczelnik Wydziału Oświaty w Pszczynie Pan Sławomir Kowalski, przedstawiciel reprezentujący Firmę Handlową „ROLBUD” z  Suszca z ramienia Grupy Azoty, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Pan Mirosław Polok oraz nauczyciele i uczniowie. Pierwszoklasiści pod opieką swojej wychowawczyni – Pani Beaty Chrobok – przygotowali program artystyczny. W pięknie udekorowanej na tę okazję sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Kulminacyjnym punktem uroczystości było ślubowanie. Następnie wszyscy uczniowie klasy pierwszej dostąpili zaszczytu pasowania na ucznia przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Tomasza Beera. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, książki, zestawy materiałów edukacyjnych, bidony. Na koniec pan dyrektor Mirosław Polok oraz Pan Sławomir Kowalski skierowali do pierwszoklasistów ciepłe słowa, witając ich wśród „braci uczniowskiej” oraz życzyli wielu sukcesów w nauce.

W dalszej części uroczystości uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią - Panią Anną  Kozyra - powitali pierwszaków i rozdali prezenty. Podczas uroczystości prowadzonej przez przewodniczącego szkoły zarówno pierwszaki jak i uczniowie klasy II zaprezentowali się wspaniale. Z całą pewnością dzień ten pozostanie na długo w pamięci pierwszoklasistów i ich rodziców.

Beata Chrobok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
4 4
godzin
1 1
6 6
minut
1 1
7 7
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com