SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0030.10.2019 r. odbyły się w naszej szkole zajęcia biblioteczne, które poprowadziła pani Lucyna Jabłeka - pracownik zaprzyjaźnionej z naszą szkołą Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej Filia w Pszczynie.

Była to kontynuacja cyklu zajęć z zakresu edukacji czytelniczej "Książka moim przyjacielem". W ubiegłym roku szkolnym uczniowie klas I-III dowiedzieli się "Jak wygląda i działa biblioteka?" Tematem tegorocznych zajęć były "Zawody związane z książką". Dzieci dowiedziały się na czym polega praca pisarza, bibliotekarza, księgarza, ilustratora i introligatora oraz jaka jest różnica pomiędzy bibliotekarzem, księgarzem a antykwariuszem. Na zakończenie zajęć na dzieci czekał quiz wiedzy oraz nauka piosenki. Serdecznie dziękujemy Pani Lucynie za kolejną wizytę w naszej szkole!!!

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
3 3
godzin
4 4
4 4
minut
0 0
7 7
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com