SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0031.10.2019 r. po raz drugi obchodziliśmy święto dyni i Dzień angielski.

Jak wszystkim wiadomo dynia to duże, kolorowe warzywo, które kojarzy nam się już nie tylko z jesienią, lecz także jest ozdobą w naszych ogrodach i domach oraz coraz częściej króluje na naszych stołach pod różnymi postaciami. W szkole dynia pojawiła się zarówno jako ozdoba w postaci zwierzątek: jeżyków, rybek, łabędzi, nietoperzy i innych cudeniek oraz jako pyszne dania: frytek, musów, babeczek, ciast i innych potraw. Wszystkie dyniowe cudeńka, które wykonali przedszkolacy i młodsi uczniowie mogliśmy podziwiać na szkolnym korytarzu. Potrawami dyniowymi chwalili się i częstowali starsi uczniowie. Podsumowaniem tej super pysznej zabawy był oczywiście dyniowy poczęstunek - krem z dyni, który przygotowały panie kucharki. Dzień ten nie tylko był dyniowy i kolorowy, lecz także mogliśmy popisywać się umiejętnościami zdobytymi na lekcjach języka angielskiego. Wszystkie klasy, nawet i zerówka, brały udział w zabawach po angielsku. Uczniowie po angielsku nazywali zwierzątka, kolory, zamawiali po angielsku dania w restauracji, robili zakupy w sklepie, a nawet prezentowali w języku angielskim pokaz mody. W tym dniu wszyscy bawili się dobrze i czekamy na kolejny taki dzień w przyszłym roku.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
3 3
godzin
3 3
2 2
minut
3 3
9 9
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com