SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Samorządowcy zagrają "Bajkę na niepogodę" dla Arka z Wisły Wielkiej.

20 grudnia w Wiśle Wielkiej pszczyńscy samorządowcy wystąpią po raz kolejny w spektaklu "Bajka na niepogodę", który przez całą jesień wystawiali na rzecz pszczyńskiego szpitala. Dotychczas udało się im zebrać w ten sposób ponad 16 tys. zł na zakup głowicy do ultrasonografu. Ile środków uda się zgromadzić dla chorego na guza mózgu Arka Porwoła z Wisły Wielkiej?

Spektakl odbędzie się w piątek, 20 grudnia o 16.00 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Wiśle Wielkiej. Bilety-cegiełki w cenie 10 zł będą do nabycia przed spektaklem.

U 40-letniego Arka Porwoła kilka miesięcy temu zdiagnozowano glejaka IV stopnia. To najbardziej złośliwa forma nowotworu mózgu. Mężczyzna jednak nie poddaje się. Chce żyć i być wsparciem dla żony i dwójki małych dzieci. Jeśli tylko uda mu się zebrać pieniądze, rozpocznie terapię w Niemczech. Jej koszt jest szacowany na 170 tys. euro.

Zbiórkę na leczenie Arka cały czas można wspierać na stronie www.siepomaga.pl/zycie-arka

"Bajka na niepogodę" to spektakl wyreżyserowany przez Mirosławę Gad, która tydzień temu została uhonorowana tytułem Super Wolontariusza Gminy Pszczyna roku 2019.

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
6 6
6 6
dni
1 1
5 5
godzin
2 2
1 1
minut
5 5
0 0
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com