SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dzień Seniora, Spotkanie z podopiecznymi WTZ Pszczyna - Stara Wieś, a także Jasełka dla rodziców to już w naszej szkole wieloletnia tradycja, z której jesteśmy bardzo dumni.

W tym roku te uroczyste dla nas dni przypadły na dzień 8, 9 i 10 stycznia. Nasze szkolne progi przekroczyło wielu wspaniałych gości: nasi dziadkowie, niepełnosprawni przyjaciele oraz rodzice i mieszkańcy naszej i okolicznych wsi. Cieszyliśmy się bardzo, że występ jasełkowy podobał się wszystkim i że otrzymaliśmy wiele braw i pochwał. Wśród gości byli też ksiądz proboszcz Roman Duży, pan sołtys Piotr Rabaszowski, przedstawiciele Rady Sołeckiej oraz przedstawicielka Straży Miejskiej w Pszczynie pani Katarzyna Stryczek. Tegoroczne Jasełka przebiegały na wesoło, były tańce: przedszkolaków, baletowe, tatusiów z córeczkami oraz dużo śpiewu i humoru.
Nasi dziadkowie jak co roku ofiarowali nam pieniądze, które przeznaczamy na zakup sprzętu muzycznego lub innych pomocy szkolnych. W tym roku ofiarowaną nam kwotę - 1305 zł, przekazaliśmy na leczenie pana Arkadiusza Porwoła - tatę naszej koleżanki.
Seniorów i niepełnosprawnych mogliśmy zaprosić na poczęstunek, dzięki naszym kochanym rodzicom, którzy zasponsorowali pyszne ciasta, kawę i herbatę.
Dziękujemy wszystkim gościom, szczególnie Radzie Rodziców, za wszystkie słodkie prezenty, które skonsumujemy w Dniu Słodkości, czyli w Tłusty Czwartek.

Barbara Uszok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com