SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.0003.01.2020 r. uczniowie klasy VI wybrali się do Teatru Lalek "Banialuka" w Bielsku-Białej na spektakl pt. "Mr Scrooge", oparty na motywach powieści Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna".

Spektakl bardzo podobał się uczniom, zwłaszcza, że aktorzy wchodzili w interakcję z widzami, a część spektaklu grali poruszając się na szczudłach. Była to miła okazja do przypomnienia sobie, co w jest najważniejsze w Świętach Bożego Narodzenia.

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com