SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 10.01.2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w grupach wiekowych: Przedszkole, 0; klasy  I-II;  III - V oraz VI - VIII.

Organizatorem balu byli rodzice dzieci klasy I, którzy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w organizację imprezy (wystrój sali, słodki poczęstunek, nagrody dla każdego dziecka). Uczniowie przebrani w piękne i pomysłowe stroje bawiły się do znanych i lubianych przebojów. Bal prowadził świetny DJ. Wybrano króla i królową balu, którzy otrzymali korony oraz nagrody. W klasach I-II królową została Alicja Skaźnik, królem Wojciech Bujok, w klasach III-V – Katarzyna Gajda i Mateusz Sojka, w klasach VI-VIII – Laura Dulemba oraz Michał Juroszek. Wszystkie przebrane dzieci z przedszkola i  klas I-VIII zostały nagrodzone upominkami. Nie mogło też zabraknąć słodkiego poczęstunku, który dzieci zjadły z apetytem. Dodatkową atrakcją był popcorn przygotowany przez rodziców z klasy I. Był to niezapomniany, szalony bal, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Za pomoc w organizacji i sfinansowanie balu pragnę podziękować: Radzie Rodziców ZSP Wisła Wielka oraz Rodzicom dzieci klasy I.

Beata Chrobok

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com