SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Uczennice z kl. VII - Zuzanna Nocoń i Maria Wala - wzięły udział w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Wkraczasz w dorosłość - wybieraj!". Wykonały plakat, za który otrzymały I miejsce.

Konkurs był zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Pszczynie, Komendę Powiatową Policji w Pszczynie oraz Bibliotekę Pedagogiczną w Pszczynie. Celem konkursu było zwiększenie świadomości młodych ludzi w zakresie otaczających ich zagrożeń. W konkursie wzięło udział 9 szkół podstawowych z gminy Pszczyna.

Więcej informacji oraz zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
4 4
4 4
dni
1 1
9 9
godzin
1 1
3 3
minut
4 4
6 6
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com