SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W środę 04.03.2020 r. uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach bibliotecznych, podczas których zostali uroczyście pasowani na czytelników.

Zanim jednak to nastąpiło ich starsze koleżanki z klasy VIII - Julia Bobiec, Michalina Brudek, Julia Stencel i Magdalena Bochm - opowiedziały dzieciom, jak należy zachowywać się w bibliotece, zaprezentowały ciekawe książki napisane dla dzieci, zachęciły do wypożyczania i opowiedziały, jak należy dbać o książki. Uczniowie odgadywali zagadki dotyczące popularnych bajek, poprawiali tytuły wierszyków i baśni, do których wkradły się błędy oraz wysłuchali recytacji wierszy Jana Brzechwy w wykonaniu uczennic klasy Vb- Liliany Gudz, Judyty Wrożyny, Laury Nowrotek i Wiktorii Makuch. Pierwszoklasiści odwiedzili również szkolną bibliotekę i dowiedzieli się, jak z niej korzystać. Na zakończenie spotkania dzieci złożyły przyrzeczenie i zostały pasowane na czytelników. Na pamiątkę tego wydarzenia otrzymały dyplomy i zakładki do książek.

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
4 4
4 4
dni
1 1
8 8
godzin
4 4
0 0
minut
1 1
5 5
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com