SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Lista zakwalifikowanych dzieci do Przedszkola w Wiśle Wielkiej na rok szkolny 2020/2021 - pobierz

Lista dzieci niezakwalifikowanych do Przedszkola w Wiśle Wielkiej - pobierz

Potwierdzenie woli przyjęcia - pobierz

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZEDSZKOLA

Zgodnie z terminami postępowania rekrutacyjnego rodzic dziecka zakwalifikowanego do przedszkola ma obowiązek złożenia woli przyjęcia do dnia 21.04.2020 r. (brak potwierdzenia woli przyjęcia będzie równoznaczny z rezygnacją dziecka z przedszkola). Z uwagi na zagrożenie COVID - 19 rodzic może zdalnie przez system potwierdzić wolę przyjęcia.

Potwierdzanie woli przez rodzica poprzez system NABO:
Funkcja umożliwia rodzicom składanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola z poziomu panelu rodzica – wybór opcji „Potwierdzam wolę przyjęcia dziecka do przedszkola”. Dzięki temu rodzic nie musi osobiście udawać się do przedszkola, aby potwierdzić wolę przyjęcia dziecka. Wszystko odbywa się zdalnie przez system.
Można również złożyć wolę przyjęcia w wersji papierowej poprzez podajnik (druk do pobrania na szkolnej i przedszkolnej stronie internetowej).

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com