SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY I
Zgodnie z terminami postępowania rekrutacyjnego rodzic dziecka zakwalifikowanego do klasy I ma obowiązek złożenia woli przyjęcia do dnia 29.04.2020 r. (brak potwierdzenia woli przyjęcia będzie równoznaczny z rezygnacją dziecka ze szkoły). Z uwagi na zagrożenie COVID - 19 rodzic może  złożyć wolę przyjęcia w wersji papierowej poprzez podajnik w szkole (druk do pobrania na szkolnej i przedszkolnej stronie internetowej oraz obok podajnika) lub skan na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lista dzieci zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2020/2021 - pobierz

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy I - druk - pobierz

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com