SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Informacja do Rodziców dzieci przedszkolnych

Drodzy Rodzice,
w związku z czasowym zawieszeniem pracy przedszkola proszę o informację zwrotną (poprzez e-dziennik lub telefonicznie) do dnia 20.05.2020 r. kto z Państwa jest zainteresowany uczęszczaniem dziecka do przedszkola od poniedziałku 25.05.2020 r. Ostateczna decyzja dotycząca otwarcia przedszkoli zostanie podjęta przez Burmistrza Pszczyny i zostanie podana do wiadomości publicznej.
Mirosław Polok
dyrektor ZSP

Informacja do Rodziców dzieci szkolnych kl. I-III

Drodzy Rodzice,
decyzją MEN od 25.05.2020 r. dopuszcza się przywrócenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Utrzymany zostaje obowiązek realizowania podstawy programowej. Proszę o informację zwrotną (poprzez e-dziennik lub telefonicznie) do dnia 20.05.2020 r. tych z Państwa, którzy są zainteresowani posłaniem dziecka do szkoły. Ostateczna decyzja dotycząca realizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych w klasach I-III zostanie podjęta przez Burmistrza Pszczyny i podana do wiadomości publicznej.
Mirosław Polok
dyrektor ZSP

Wytyczne i rekomendacje:

1. wytyczne GIS, MZ i MEN dla przedszkoli - pobierz

2. wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych (edukacja wczesnoszkolna) - pobierz

3. wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół (konsultacje z nauczycielami w szkole) - pobierz

4. rekomendacje GIS - zajęcia rewalidacyjne - pobierz

5. wytyczne - przeprowadzanie egzaminów - pobierz

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com