SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Przedszkole w Wiśle Wielkiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej zgodnie z obowiązującym Planem Pracy Przedszkola ma przerwę wakacyjną w lipcu, a dyżur pełni w miesiącu sierpniu.

Uruchomienie przedszkola na dyżur wakacyjny będzie uzależnione od sytuacji epidemiologicznej w naszej gminie. Liczba dzieci, którą będziemy mogli przyjąć, uzależniona będzie od wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, jakie będą wówczas obowiązywały. Na dzień dzisiejszy jest to 16 dzieci w grupie.
Prosimy rodziców, którzy mają potrzebę, aby ich dziecko w wybranym okresie sierpnia uczęszczało do przedszkola, o wypełnienie wniosku i przesłanie go pocztą tradycyjną lub na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo o dostarczenie do tradycyjnej skrzynki podawczej przy wejściu głównym do szkoły do godz. 14.00 od poniedziałku do piątku. Wnioski na dyżur wakacyjny przyjmujemy do piątku 26.06.2020 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w okresie wakacyjnym (wersja WORD) - pobierz

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola w okresie wakacyjnym (wersja PDF) - pobierz

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
1 1
5 5
8 8
dni
1 1
0 0
godzin
2 2
6 6
minut
1 1
2 2
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com