SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.001 września Pan Dyrektor Mirosław Polok przywitał Uczniów i Rodziców klasy pierwszej w nowym roku szkolnym. Spotkanie wyglądało inaczej niż zwykle, bez uroczystej akademii i obecności starszych uczniów.

Cieszymy się jednak, że Pan Dyrektor powitał naszych Pierwszoklasistów oraz ich Rodziców. Przy okazji wyjaśnił nowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole i przekazał wszystkim słowa otuchy na nowy rok szkolny. Na koniec spotkania, tradycji stało się zadość i nie zabrakło wręczenia naszym Pierwszoklasistom tzw. rogów obfitości, które ufundowali ich Rodzice.

Ze względów bezpieczeństwa rozpoczęcie roku szkolnego starszych klas odbyło się tylko z wychowawcami z podziałem na oddziały klasowe, które przychodziły do szkoły o różnej porze. Uczniowie nie zapomnieli o maseczkach oraz zachowaniu dystansu. Wszyscy za sobą zatęskniliśmy, bardziej niż dotychczas. Wspólnie damy radę!

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
4 4
4 4
dni
1 1
9 9
godzin
0 0
9 9
minut
0 0
7 7
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com