SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Jak co roku nasza szkoła brała udział w sprzątaniu naszego "małego świata", czyli naszej miejscowości.

W sprzątaniu brało udział prawie stu uczniów z klas od IV do VIII.  Wszyscy sprzątający zostali wyposażeni w worki i rękawice, które dostarczył nam Wydział Ochrony Środowiska przy Urzędzie Miasta w Pszczynie. Każda klasa pod opieką nauczyciela o godzinie 11.45 udała się do swojego wyznaczonego miejsca w celu pozbierania śmieci. Sprzątane były następujące ulice: Hodowców, Słoneczna, Zacisze, Mleczna - Serce Wsi i boisko sportowe oraz Zalewowa wzdłuż jeziora Goczałkowickiego. I w tym roku również śmieci uzbierało się dość sporo, a uczniowie mieli satysfakcję, że przyczynili się do oczyszczenia Wisły Wielkiej.

Barbara Uszok

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
4 4
4 4
dni
1 1
8 8
godzin
4 4
1 1
minut
3 3
8 8
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com