SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W trosce o poprawę bezpieczeństwa uczniów i pracowników ZSP w Wiśle Wielkiej dnia 22.09.2020 r. o godz. 10.00 przeprowadzono próbny alarm przeciwpożarowy.

Ewakuowano uczniów wraz z nauczycielami i administracją szkoły. Przeprowadzone ćwiczenia miały na celu sprawdzenie stopnia opanowania umiejętności zachowania się w sytuacji zagrożenia pożarem uczniów i pracowników szkoły oraz zasadami postępowania na wypadek pożaru, poruszania się po budynku zgodnie z drogami ewakuacji i przejścia na teren zbiórki. Po sygnale dźwiękowym (3 dzwonki) wszyscy uczniowie i pracownicy opuścili natychmiast budynek szkoły korzystając z wyjść ewakuacyjnych. Nauczyciele zdali raport Szkoły o frekwencji. Po przeprowadzonej kontroli budynku przez wyznaczone osoby została przekazana dyrektorowi informacja, że na terenie obiektu szkolnego nie ma żadnej osoby. Ewakuacja przebiegła bardzo sprawnie zamykając  się w czasie 1,39 min. Po krótkim przypomnieniu zasad ewakuacji alarm został odwołany, zespoły klasowe oraz grupy przedszkolne pod opieką nauczycieli wróciły do sal lekcyjnych.

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
2 2
4 4
4 4
dni
1 1
8 8
godzin
1 1
2 2
minut
2 2
8 8
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com