SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP9. lutego 2022 r. klasa 3 i 4 udały się do kina na seans filmu „Skarb Mikołajka”.

To opowieść filmowa w duchu najzabawniejszych historii o wygłupach Mikołajka i bandy jego kumpli napisana na podstawie książek Goscinny’ego i Sempégo. Poprzednie dwa filmy („Mikołajek” i „Wakacje Mikołajka”) zostały obejrzane przez uczniów klasy 4 w ramach omawiania lektury o tym samym tytule i bardzo przypadły im do gustu, dlatego nie mogliśmy nie zobaczyć kolejnej części przygód tego rezolutnego chłopca i jego przyjaciół.

Marta Skorupka-Wuzik

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com