SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP6. kwietnia 2022 r. klasa 4. wybrała się na warsztaty tworzenia palm wielkanocnych, a także wykład dotyczący historii i tradycji związanych z palmowymi gałązkami i świętami Wielkiej Nocy.

Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych i nieznanych faktów związanych z elementami, które muszą się znaleźć w każdej palmie oraz o zdrowotnych właściwości drzew znajdujących się w naszej okolicy. Po wykładzie każdy stworzył swoją palmę, którą zabrał do domu.

Marta Skorupka-Wuzik

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com