SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPPrzy okazji omawiania tematów związanych z jesienną spiżarnią, uczniowie klasy 1b zmienili się w prawdziwych kucharzy i upiekli pyszne ciasto marchewkowe.

Do przygotowania naszego warzywnego ciasta wykorzystaliśmy sprzęt zakupiony w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości. W ruch poszły tarki, deski do krojenia, miski, sztućce i naczynia. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać ze sprzętów kuchennych i jak w higieniczny sposób przygotowywać potrawy. Po wspólnym gotowaniu przyszła pora na sprzątanie i oczywiście degustację wypieku. Uczniowie przekonali się jak łatwo przy odrobinie chęci stworzyć coś pysznego i zarazem zdrowego.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Marlena Kapica

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com