SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPUroczyście, ale z dużą dawką humoru i w rytmie energicznej muzyki upłynęła nam wszystkim akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 13. października.

Czy pamiętasz, kto przyszedł z pomocą
najtrudniejsze ułatwił ci sprawy,
to, co było zawiłe, wyjaśnił,
to, co nudne, uczynił ciekawym?

Uczniowie klas piątych przenieśli nas do szkolnej sali oraz złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia i podziękowania. Wcześniej jednak wprowadzili wszystkich w wyśmienite nastroje prezentując układ taneczny oraz skecz przedstawiający jeden dzień z życia szkoły oczami uczniów, pt.: "Na Hodowców". Zwieńczeniem akademii była niespodzianka - teleturniej, w którym udział wzięły dwie drużyny, pana Dyrektora oraz pani Wicedyrektor. W rolę prowadzącego wcielił się Piotr Beer z klasy 8a, który bez wątpienia mógłby zastąpić oryginalnego Karola Strasburgera. Po zakończonych rozgrywkach, które bezapelacyjnie wygrała drużyna pana Mirosława Poloka, przyszedł czas na wręczenie drobnych upominków oraz odśpiewanie wspólnie gorącego "Sto lat".

Wszystkim zaangażowanym w przygotowania - pani Bogusławie Rizzardi Tempini, Katarzynie Dudek, Izabeli Kościelny - serdecznie dziękuję za pomoc.
Jednak największe podziękowania kieruję do występujących i prowadzących!

Marta Skorupka-Wuzik

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
3 3
godzin
2 2
5 5
minut
0 0
5 5
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com