SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPŚniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

Uczniowie klasy III mieli przygotować wielką śniadaniową ucztę! Zdrowe śniadanie, które miało dać wszystkim energię do pracy, zabawy i nauki.
Dzieci zapoznały się z zasadami zdrowego odżywiania się. Wraz z wychowawcą przygotowali smaczne i zdrowe kanapki. Do przygotowania śniadania uczniowie wykorzystali sprzęt zakupiony w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości - deski do krojenia, sztućce, talerze oraz opiekacze do kanapek. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać ze sprzętów kuchennych i jak w higieniczny sposób przygotowywać potrawy.
Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w podjętej akcji, zaangażowali się w nią także rodzice, wyrażając aprobatę dla takich działań. To właśnie oni dostarczyli produkty potrzebne do zorganizowania zdrowego śniadania. Dzieci potrafiły dzielić się produktami, działać wspólnie i zgodnie. Takie śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
4 4
godzin
5 5
7 7
minut
0 0
8 8
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com