SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPCzwartek 13.10.2022 r. był Dniem Bezpieczeństwa w naszym przedszkolu i szkole podstawowej.

Z inicjatywy Rady Rodziców ZSP w Wiśle Wielkiej do naszej szkoły przyjechali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiśle Wielkiej oraz z Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie, którzy przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy, zaprezentowali wozy strażackie i umożliwili uczniom zapoznanie się z ich wyposażeniem. Prelekcję "Bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego" wygłosił Pan Paweł Kubica. Zorganizował także symulatory, które cieszyły się wśród dzieci ogromnym zainteresowaniem.
Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli we wszystkich wydarzeniach. Mamy nadzieję, że po dawce wiedzy teoretycznej oraz praktycznej przyswoili sobie wiedzę na temat rozpoznania różnego rodzaju niebezpieczeństw oraz możliwości unikania zagrożeń, a w razie konieczności przeciwdziałania im.
Na koniec dzieci otrzymały odblaski ufundowane przez Radę Rodziców.

Uczniowie podczas zajęć plastycznych na świetlicy pod okiem Pani Izabeli Kościelny przygotowali podziękowania dla strażaków i Pana Pawła Kubicy w formie przepięknych kartek. Dziękujemy za ten pełen wrażeń dzień!

Anna Kozyra

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
4 4
godzin
0 0
9 9
minut
3 3
4 4
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com