SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP24 października uczniowie klasy IV i V udali się na wycieczkę do Parku Śląskiego w Chorzowie, gdzie udali się do Planetarium Śląskiego oraz Muzeum Etnograficznego.

W trakcie wizyty w Planetarium wzięli udział w lekcji dotyczącej gwiazdozbiorów zmieniających się wraz z porami roku, a także obejrzeli projekcję filmu "Wszyscy jesteśmy gwiazdami", tłumacząca skąd wziął się cały wszechświat, z czego składają się gwiazdy, a także jak wyglądała ewolucja. Następnie udali się na warsztaty do stacji meteorologicznej, gdzie poznali tajniki badania pogody.
Po wizycie w Planetarium, spacerem udali się do Skansenu, gdzie w trakcie lekcji muzealnej dowiedzieli się o róźnych zawodach wykonywanych na wsiach. Później każdy z uczniów wziął udział w warsztatach gliniarskich, gdzie poznali metodę pracy wałeczkowej.

Marta Skorupka-Wuzik

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
5 5
godzin
4 4
1 1
minut
5 5
6 6
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com