SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPWe wtorek 25.10.2022 r. uczniowie klas II i III pojechali do kina w Czechowicach-Dziedzicach na seans filmowy pod tytułem "Tedi i szmaragdowa tablica".


Była to doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej, a także kształtowania nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz bezpiecznego zachowania w środkach transportu.

Film "Tedi i szmaragdowa tablica" to animowany film przygodowy dla całej rodziny, pełen humoru i zabawy. Przygody filmowych bohaterów dostarczyły nam wielu niezapomnianych emocji. Pełni wrażeń i w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany :)

Agnieszka Marcinkowska

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
5 5
godzin
4 4
4 4
minut
3 3
9 9
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com