SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP28 października odbyła się długo oczekiwana przez naszych pierwszoklasistów uroczystość pasowania na ucznia.


Świadkami tego wydarzenia byli rodzice, zastępca burmistrza Pani Magdalena Czarnecka, dyrektor szkoły Pan Mirosław Polok, wicedyrektor Pani Mirosława Uszok oraz nauczyciele i uczniowie. Z tej okazji dzieci przygotowały występ artystyczny, podczas którego wzorowo zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Następnie w podniosłej atmosferze pierwszoklasiści ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Dzieci odebrały z rąk Pana dyrektora legitymacje i pamiątkowe dyplomy, prezenty ufundowane przez rodziców, a z rąk Pani Magdaleny Czarneckiej dodatkowo upominki. W uroczystości wzięła udział także klasa IV prezentując swój układ choreograficzny oraz klasa II, która oprócz występu dla swoich młodszych kolegów przygotowała powitalne niespodzianki. Już od dziś uczniowie klasy 1a i 1b stali się oficjalnie częścią naszej szkolnej społeczności.

Marlena Kapica, Joanna Janik-Zemczak, Joanna Łazarek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
3 3
godzin
5 5
4 4
minut
3 3
8 8
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com