SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPDzień dyni i ziemniaka jest okazją do tego, aby podkreślić wartości odżywcze i zdrowotne tych warzyw.

W naszej szkole jak co roku w okresie jesiennym odbyła się impreza związana z dynią i z ziemniakiem. Atrakcji było co niemiara, tym bardziej, że w tym dniu urządziliśmy także Dzień piosenki angielskiej.
Na początku wszyscy chętni przedszkolacy i uczniowie mogli popisać się w zaśpiewaniu piosenki w języku angielskim. Poziom tego konkursu był bardzo wysoki, uczestnicy zaprezentowali swój talent nie tylko językowy lecz także muzyczny.
W konkursie na Lampion z dyni i Dekorację z ziemniaków komisja miała wielki problem z wyłonieniem zwycięzców, gdyż prace dyniowe i ziemniaczane były bardzo pomysłowe, pięknie i estetycznie wykonane.
Kolejnym konkursem do rozstrzygnięcia był konkurs kulinarny na "Najlepszą potrawę z dyni bądź ziemniaka". Komisja głównie oceniała wygląd potrawy i pomysł na przepis i tutaj też uczestnicy tego konkursu pokazali swój ogromny talent i zdolności kucharskie godne masterchefa.
Na zakończenie tej uroczystości wszyscy mogli posilić się pysznymi frytkami, które przygotowała kuchnia, a zasponsorowała Rada Rodziców. Ponadto niektórzy uczniowie w klasach przygotowali sobie prawdziwe uczty dyniowo-ziemniaczane.

Barbara Uszok, Jolanta Kałamała, Katarzyna Dudek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
3 3
godzin
5 5
1 1
minut
3 3
8 8
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com