SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW czwartek 10 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 104 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Uczniowie z klasy 8a przedstawili krótki rys historyczny tego święta. Wspominali o wielkich Polakach, którzy w swojej twórczości rozsławiali  imię Polski i głosili światu, że jest i nie umarła.  Były wiersze, muzyka Fryderyka Chopina oraz legenda o „Lechu, Czechu i Rusie”. Uczennice z klasy siódmej zaśpiewały piosenkę „Niepodległość”. Wystąpiły również najmłodsze dzieci z naszej szkoły. Klasy pierwsze pięknie wykonały utwór „Co to jest niepodległość?”. Wszyscy uczniowie po raz kolejny włączyli się do akcji „Szkoła do hymnu” i około godziny 11:11 uroczyście odśpiewano cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Sylwia Łuszcz, Jolanta Kałamała, Katarzyna Dudek

Galeria zdjęć - tutaj

Piosenka w wykonaniu klas pierwszych - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
3 3
godzin
4 4
1 1
minut
3 3
8 8
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com