SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW poniedziałek 7.11.2022 r. uczniowie klas I-III obchodzili Dzień Postaci z Bajek.

To nietuzinkowe święto przypadające w dniu urodzin Walta Disney'a z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Z tej okazji uczniowie sprawdzili swoją wiedzę o bajkach i baśniach w „Kole fortuny”. Po klasowych teleturniejach na dzieci czekała niespodzianka - każde z nich mogło zobaczyć jakby wyglądało, gdyby było postacią z kreskówki. Prezentacje stworzone dzięki aplikacji Voila wzbudziły wiele pozytywnych emocji wśród uczniów. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji w formie krótkich filmów.

Marlena Kapica, Joanna Janik-Zemczak, Anna Kozyra, Agnieszka Marcinkowska

Klasa 1a - tutaj

Klasa 1b - tutaj

Klasa 2 - tutaj

Klasa 3 - tutaj

Realizujemy:

 

Początek wakacji za:
1 1
9 9
8 8
dni
1 1
5 5
godzin
0 0
6 6
minut
2 2
1 1
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com