SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji pragniemy przyłączyć się do akcji organizowanej przez Fundację Mam Marzenie, dzięki której mali pacjenci szpitali dokładnie w tym dniu - Dniu Pluszowego Misia - będą mogli otrzymać od wolontariuszy zebrane pluszaki.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów i ich rodziców do udziału w akcji, poprzez przekazanie maskotek, które ze względów higienicznych muszą być nowe. Oprócz pluszaków zbierać będziemy dla szpitali także inne artykuły mogące umilić czas dzieciom tam przebywającym, np. gry planszowe, puzzle, kredki, kolorowanki czy różnego rodzaju zestawy kreatywne (które również muszą być nowe).
Wszystkie dary można przynosić do wychowawczyń w przedszkolu, najpóźniej do 22 listopada. Następnie zostaną one przekazane wolontariuszom w Katowicach i trafią do dziecięcych oddziałów szpitalnych.

Wspólnymi siłami sprawmy, aby mali pacjenci mogli choć na chwilę oderwać się od codzienności pełnej strachu i cierpienia, a na ich twarzach pojawił się uśmiech!

Anna Szpejna

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com