SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPŚwięta tuż, tuż… Czas więc na pieczenie i dekorowanie świątecznych pierników.

W środę 16 listopada uczniowie kl. 3 zgodnie z przedświąteczną tradycją dekorowali pierniczki, które wcześniej upiekli w domach wspólnie z Rodzicami. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne. Każdy z pierników był zupełnie inny, miały one różne kształty i były udekorowane kolorowymi polewami i posypkami. Nasi uczniowie podczas tych zajęć po raz kolejny korzystali ze sprzętu zakupionego w ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości.
Dekorowanie pierniczków sprawiło dzieciom wiele radości i wprowadziło je w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Pierniki upieczone przez Rodziców oraz udekorowane przez naszych uczniów będzie można zakupić podczas tegorocznego szkolnego kiermaszu świątecznego.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com