SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPSpiżarnie i piwniczki wypełnione są plonami zebranymi z sadów i ogrodów. Przyszedł czas na korzystanie z dobrodziejstw jesieni.

Klasa Ia, używając sprzętu zakupionego w ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości", postanowiła przygotować smaczne i zdrowe desery i soki. Rozpoczęliśmy od przygotowania deseru, składającego się z herbatników, jogurtu naturalnego i pysznych kolorowych owoców, które dodatkowo ozdobiliśmy potartą czekoladą. Następnie zajęliśmy się przygotowaniem soków marchwiowo-jabłkowych. Ułatwiliśmy sobie pracę wykorzystując sokowirówki. Podczas zajęć pamiętaliśmy o higienie i bezpieczeństwie pracy. Wreszcie nadszedł czas na degustację. Wszystko co zrobiliśmy było pyszne, zdrowe i kolorowe, jak jesień która właśnie odchodzi...

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Joanna Janik-Zemczak, Joanna Łazarek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com