SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPZ tej okazji Zespół Szkolno-Przedszkolny ogłasza trzy -  tak, dobrze widzicie :) - trzy wspaniałe konkursy, tak aby każdy mógł się wykazać i zaprezentować w interesującej go dziedzinie.

1. KONKURS NA KARTKĘ URODZINOWĄ WRAZ Z ŻYCZENIAMI DLA NASZEJ SOLENIZANTKI - WISŁY WIELKIEJ!

Technika konkursu jest dowolna, puśćcie wodze kreatywności oraz waszej wyobraźni i stwórzcie wyjątkową kartkę wraz z autorskimi życzeniami. Pod uwagę będzie brana kreatywność, estetyka, a także kaligrafia oraz pomysłowość w pisaniu.2. KONKURS NA PROJEKT MASKOTKI WISŁY WIELKIEJ

800-lecie naszej miejscowości skłoniło nas do tego, aby zaproponować Wam zaprojektowanie maskotki, która mogłaby kojarzyć się z Wisłą Wielką. Możecie projektować ją w dowolnym formacie i technice… a może stworzycie ją w programie graficznym? Najlepszy projekt zostanie uszyty i zaprezentowany przy najbliższej Jubileuszowej okazji.3. KONKURS NA WIDOKÓWKĘ

Uchwyć piękno naszej małej ojczyzny na kartce papieru. Wykonaj pocztówkę lub projekt graficzny pocztówki. Format pracy - dowolny. Technika - dowolna. A więc nic Was nie ogranicza! Pocztówki, które nas zaskoczą, rozbawią lub wzruszą zostaną wydane w limitowanej serii dedykowanej największym sympatykom Wisły Wielkiej!Konkursy skierowane są do wszystkich przedszkolaków oraz uczniów naszej szkoły. Zachęcamy, aby zaangażować się całymi rodzinami!

Celem konkursów jest:
- poznanie historii Wisły Wielkiej oraz geografii naszej miejscowości,
- kształcenie umiejętności posługiwania się środkami komunikacji niewerbalnej,
- popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych i grafiki komputerowej,
- rozwijanie kreatywności uczestników,
- poszerzanie umiejętności kreatywnego pisania.

Wszelkie informacje dostępne są u pani Marty Skorupki-Wuzik i pani Izabeli Kościelny.
Prace należy złożyć do 22 maja w bibliotece szkolnej lub świetlicy.

Zachęcamy do wzięcia udziału! Ciekawe nagrody czekają!

Realizujemy:


 

Początek wakacji za:
2 2
5 5
dni
1 1
2 2
godzin
1 1
1 1
minut
3 3
8 8
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com