SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPPszczyński Szkolny Budżet Obywatelski (PSBO) to pilotażowy program realizowany w gminie Pszczyna, przygotowujący młodzież do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Uczniowie naszej szkoły dołączyli do programu PSBO, przygotowując 4 projekty, które zostaną poddane głosowaniu w dniu 20.04.2023 r. (czwartek). Głosowanie będzie odbywać się na kartach do głosowania – głosujący podaje imię, nazwisko oraz klasę, w której się uczy. Każdy uczeń może głosować tylko na jeden projekt!

Projekt nr 1 – Meble na dziedziniec szkolny
Projekt opracowany został przez uczniów klasy V i VI – Patrycję Zmełty, Bogusława Hanuska, Pawła Siutę i Nikodema Fuchsa. Projekt zakłada zakup 8 ławek i 3 stołów oraz 5 krzeseł z technorattanu, które będą służyć uczniom w czasie przerw na dziedzińcu szkolnym.

Projekt nr 2 – Krzesła obrotowe do sali komputerowej
Projekt opracowany przez uczennice klasy IV – Alicję Skaźnik i Hannę Łakotę. Projekt obejmuje zakup 24 krzeseł obrotowych, które służyłyby uczniom na lekcjach informatyki w sali komputerowej.

Projekt nr 3 – Nowe akwarium w kąciku przyrodniczym
Nad opracowaniem projektu pochyliły się pierwszaki z kl. I b. Projekt zakłada zakup nowego, kompletnie wyposażonego akwarium, które znajdowałoby się na korytarzu w kąciku przyrodniczym.

Projekt nr 4 – Kącik relaksu
Pomysłodawczyniami projektu są uczennice z kl. VI – Maja Grolik i Emilia Nowok. Projekt zakłada stworzenie i zagospodarowanie miejsca, w którym znajdował się sklepik uczniowski. W projekcie tym przewidywany jest zakup narożnika, stolika oraz 4 puf/worków do siedzenia. Ponadto projekt zakłada malowanie ścian i zakup dywanu.

Prosimy wszystkich uczniów o dobre i przemyślane zagłosowanie na projekt, który zostanie zrealizowany do 31.08.2023 r.!

Barbara Uszok

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com