SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP24 kwietnia uczniów klas 1-3 odwiedził leśniczy Pan Janusz Liana.

Wizyta miała na celu przybliżenie dzieciom zagadnień związanych z historią pojawienia się żubrów na ziemi pszczyńskiej, a także przekazania wiedzy o tych fascynujących zwierzętach. Uczniowie dowiedzieli się m.in. kto i dlaczego sprowadził żubry do Pszczyny, co jedzą i ile żyją oraz jakie zasady obowiązują przy nadawaniu im imion. Na koniec Pan leśniczy zaprezentował jak działa "plessówka", czyli mały róg myśliwski.

Marlena Kapica

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Początek wakacji za:
2 2
5 5
dni
1 1
2 2
godzin
0 0
6 6
minut
3 3
1 1
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com