SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP20 kwietnia 2023 r. odbyły się Mistrzostwa Pszczyny w piłce nożnej chłopców młodszych.

Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów z klas 4-6 - dwóch z klasy czwartej (Wiktor Skorupka, Aleks Woźniczka), trójka z piątej klasy (Bartosz Krawiec, Boguś Hanusek, Kacper Dziurosz) oraz trójka z szóstej klasy (Michał Gudz, Adam Jasiński, Bartłomiej Nowok). W grupie A, w której się znaleźliśmy, trafiliśmy na organizatorów SP w Piasku, SP w Studzionce oraz SP 6 z Pszczyny. Wszystkie mecze w grupie zakończyły się dla nas zwycięstwem i pewnie z pierwszego miejsca weszliśmy do półfinału, gdzie trafiliśmy na SP w Wiśle Małej. Po zaciętym spotkaniu pokonaliśmy zawodników z SP w Wiśle Małej 2-1 i awansowaliśmy do finału turnieju, gdzie kolejny raz starliśmy się z organizatorami. Także tym razem wyszliśmy zwycięsko z tego pojedynku zwyciężając 2-1. Wygrywając turniej zapewniliśmy sobie awans do dalszych rozgrywek, które odbędą się w Kobiórze.

Jakub Michułka

Galeria zdjęć - tutaj + filmik

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com