SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPRok 2023 jest rokiem księżnej Daisy. W ramach edukacyjnego projektu współpracy miast partnerskich Pszczyna – Wałbrzych we wtorek 25 kwietnia,  w pszczyńskim Ratuszu, miał miejsce powiatowy konkurs historyczny „BYĆ JAK KSIĘŻNA DAISY”.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów postacią księżnej von Pless, a szczególnie jej działaniami społecznymi, charytatywnymi, proekologicznymi. Naszą szkołę reprezentowały uczennice kasy siódmej: Hanna Szewczulak i Kinga Szuster. Hania Szewczulak zabłysnęła wiedzą i zdobyła I miejsce - na 65 punktów uzyskała 64,5. Jedną z nagród jest wyjazd do Wałbrzycha i zwiedzanie zamku Książ. Gratulacje! Brawa dziewczyny!

opiekun Sylwia Łuszcz

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com