SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPEgzamin ósmoklasisty zbliża się wielkim krokami. Przed naszymi przyszłymi absolwentami trudne decyzje. Czasu na wybór dalszej drogi edukacji jest coraz mniej.

Aby łatwiej było im podjąć tę ważną decyzję, młodzież klas ósmych wraz ze swoimi wychowawczyniami, Jolantą Kałamałą oraz Agatą Szafron, wybrała się na dni otwarte do lokalnych szkół ponadpodstawowych. Uczniowie mieli okazję odwiedzić Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie, Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie oraz III Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Pszczynie. Grupa uczniów we własnym zakresie uczestniczyła także w dniach otartych organizowanych w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie, które tradycyjnie odbyły się w dzień wolny od nauki szkolnej.
Podczas tych wyjazdów młodzież klas ósmych miała okazję zobaczyć szkołę i jej zaplecze, w tym sale lekcyjne, pracownie oraz zaplecze sportowe, a także zapoznać się z jej ofertą edukacyjną. Mamy nadzieję, że pomoże im to wybrać odpowiednią i satysfakcjonującą ich ścieżkę dalszej edukacji.

Agata Szafron

Realizujemy:


 

Początek wakacji za:
2 2
5 5
dni
1 1
1 1
godzin
3 3
2 2
minut
2 2
5 5
sekund

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com