SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Zaczytani”, której celem jest zbiórka książek dla dzieci przebywających w szpitalach, hospicjach, rodzinnych domach dziecka i świetlicach środowiskowych.

Książki, bajki będą zbierane do końca listopada, do specjalnie przygotowanego pojemnika na terenie szkoły oraz przedszkola. Ważne jest, aby książki używane (w dobrym stanie, czyste, zadbane) bądź nowe, były dostosowane dla dzieci lub młodzieży.

Kolorowe książeczki na pewno sprawią, że mali pacjenci uśmiechną się, na chwilę zapomną o chorobie.

Więcej na www.zaczytani.org

Koordynatorki akcji
Sylwia Błąkała
Anna Kozyra

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com