SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Dnia 30 października 2013r. odbyła się w naszej szkole szczególna uroczystość.

Do grona uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 14 w Wiśle Wielkiej zostali przyjęci: Tomasz Beer, Andrzej Dziadosz, Mateusz Foks, Michał Juroszek, Piotr Lazar, Adrian Makuch, Dawid Makuch, Zuzanna Nocoń, Zuzanna Piesiura, Kamil Polok, Maria Wala, Alicja Wieczorek, Hanna Wieczorek. Świadkami tego wydarzenia byli rodzice uczniów klasy I, pan dyrektor Mirosław Polok, nauczyciele oraz młodsi i starsi koledzy i koleżanki. Dzieci zaprezentowały się w przedstawieniu muzyczno-teatralnym pt.: „Z kamerą wśród zwierząt”. Dzieci wcieliły się w role zwierząt. Pokazały swoje umiejętności, zdolności oraz cechy charakteru bez słów. Przedstawienie było barwne dzięki kolorowym strojom, o które zadbali rodzice. Następnie w obecności świadków, dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, po którym zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Pan dyrektor przywitał nowych uczniów i wręczył im pamiątkowe dyplomy, a rodzice pamiątkowe książki. Klasa II przywitała pierwszaków serdecznie i obdarowała ich prezentami. Drugą część uroczystego dnia dzieci spędziły w klasie, gdzie rodzice przygotowali dla nich słodki poczęstunek. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.

Dziękuję wszystkim przybyłym na szkolną uroczystość i wszystkim, którzy przyczynili się do jej uświetnienia.

Beata Chrobok

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com