SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESP"Ślubuję uroczyście! Będę starał się być dobrym i uczciwym. Będę strzegł honoru i dobrego imienia Szkoły..." - tymi słowami 27 października Pierwszoklasiści z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej uroczyście ślubowali być dobrymi Polakami i godnie reprezentować swoją Szkołę.

Świadkami tego wydarzenia byli: Rodzice, Nauczyciele, Uczniowie oraz Zastępca Burmistrza Pszczyny - Pan Piotr Sidzina, Dyrektor Szkoły - Pan Mirosław Polok, Wicedyrektor Szkoły - Pani Mirosława Uszok. Dzieci przygotowały wspaniały występ artystyczny, podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Po uroczystym akcie ślubowania Pierwszoklasiści odebrali z rąk Pana Dyrektora Mirosława Poloka pamiątkowe dyplomy, prezenty ufundowane przez Rodziców, a z rąk Zastępcy Burmistrza Pana Piotra Sidziny dodatkowo upominki. W uroczystości wzięły udział także klasy drugie, które oprócz występu dla swoich młodszych kolegów, przygotowały powitalne niespodzianki. Tego dnia uczniowie klasy pierwszej stali się oficjalnie częścią naszej szkolnej społeczności!

Agnieszka Marcinkowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com