SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW poniedziałek 13 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 105. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Z tej okazji uczniowie w piękny i podniosły sposób przypomnieli nam wszystkim, jakie to szczęście mieszkać w wolnym kraju. Oprócz przedstawienia rysu historycznego, piątoklasiści wcielili się w różne postaci, które definiowały pojęcie „ojczyzna”. Wśród nich był Raper, Leśniczy, Poetka i Uczeń. Nie zabrakło także utworów muzycznych. Wszyscy uroczyście odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”, Wojtek Danielczyk wraz z klasą piątą wykonał utwór „Co to jest Niepodległość”? Na zakończenie uczniowie klas II a i II b zaśpiewali piosenkę „To moja Polska”, która wzruszyła niejednego uczestnika akademii.

Opiekunowie: Sylwia Łuszcz, Agata Jakubowska, Katarzyna Dudek, Marlena Kapica, Joanna Janik-Zemczak, Joanna Łazarek

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com