SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPSzkolne Koło Wolontariatu zaprasza do włączenia się w akcję Góra Grosza.

Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym tworzenia takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź  tworzenia takich miejsc, które w miarę swoich możliwości będą  zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

1 grosz to dla każdego z nas niewiele, jednak najdrobniejsze monety zebrane w dużej ilości mogą stworzyć fundusz, dzięki któremu udzielona zostanie pomoc bardzo wielu dzieciom. Zapraszamy do czynnego udziału. Twoje pomoc ma znaczenie!

Izabela Kościelny
Bogusława Rizzardi Tempini

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com