SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w ZSP w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny 8.00-15.00

ePUAP
/ZSPwislawielka/SkrytkaESPW ostatnim czasie uczniowie - zgodnie z przedświąteczną tradycją - dekorowali pierniczki, które wcześniej upiekli w domach wspólnie z rodzicami oraz w szkolnej kuchni. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły przepiękne.

Każdy z pierników był zupełnie inny – miały one różne kształty i były udekorowane kolorowymi polewami i posypkami. Oczywiście skosztowanie własnoręcznie wykonanych, pachnących pierniczków było największą przyjemnością. Dekorowanie sprawiło dzieciom wiele radości i wprowadziło je w magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Pierniki udekorowane przez naszych uczniów będzie można zakupić podczas tegorocznego Szkolnego Kiermaszu Świątecznego.

kl. I - galeria zdjęć - tutaj

kl. IIa - galeria zdjęć - tutaj

kl. IIb - galeria zdjęć - tutaj

kl. IV - galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:


 

Free website templates Joomlashine.com